Sarıyer Ariston Servisi

Sarıyer Ariston servisi, geniş araç filosu ile bölgenin tüm semtlerine servis desteği sağlamaktadır. Günümüz ekonomik koşullarını göz önünde bulunduran merkezimiz, Ariston marka buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinesi,  fırın, kombi cihazlarınızı en uygun fiyatlar ve garantili olarak tamir etmektedir.

Sarıyer’ in tüm ilçelerine servis veren firmamız, uyguladığı uygun fiyat politikası, kredi kartı ile ödeme seçeneği, bir yıl müddetle parça ve işçilik garantisi hizmetiyle Sarıyer Ariston servisleri arasında kendine üst sıralarda yer bulmuştur.

Müşteri memnuniyeti odaklı servis politikasıyla her geçen gün portföyünü genişleten firmamız, Ariston marka beyaz eşyaların orijinal yedek parça ve aksesuarlarını da satmakta, talep doğrultusunda aynı gün içerisinde sevkiyat yapmaktadır.

Sarıyer Bölgesinin Lider Kuruluşu

Sarıyer bölgesinin lider kuruluşu olan işletmemiz, modern arıza tespit cihazları ile arızayı çok kısa sürede tespit ederek tamir süresini minimum seviyelere çekmektedir. Müşterilerinin mağduriyetini azaltmak adına oldukça önemli olan kısa tamirat süresi sağlanmakta, mümkün olan hallerde cihazın bulunduğu yerde onarımı cihetine gidilmektedir.

Ariston Montaj Bakım Tamir

 Başta Ariston kombi olmak üzere, markanın tüm ürünlerine montaj, bakım ve onarım desteği veren kuruluşumuz, müşterilerine kredi kartı ile ödeme seçeneğini sunarak, hiç hesapta olmayan tamir faturalarını daha kolay ödenebilmesine yardımcı olmaktadır.

Sizde bu ayrıcalık hizmetten yararlanmak istiyorsanız, firmamızı arayabilir, profesyonel çağrı merkezi yetkililerimizden destek talep edebilirsiniz.

Sarıyer Ariston servisi, güler yüzlü personeliyle size destek vermek için 7/24 mesai başındadır.