Ariston Tamir Servisi

el-aleti

Ariston Tamir Servisi

Özel Ariston tamir servisi, markanın tüm cihazlarına garantili servis hizmeti sunan İstanbul’ un önde gelen kuruluşlarından biridir.

Başta Ariston kombi olmak üzere, buzdolabı tamiri, çamaşır makinesi tamiri, bulaşık makinesi tamiri, ariston kart tamiri, ariston kombi kart tamiri işlemlerini gerçekleştiren merkezimiz, her türlü müdahalelerde orijinal yedek parça kullanmakta, bir yıl müddet ile parça, işçilik garantisi sunmaktadır.

Modern arıza tespit ekipmanları ile donatılmış geniş araç filosuna sahip olan firmamız, Avrupa ve Anadolu yakasına montaj, bakım ve tamir hizmetleri sunmakta, çağrı merkezine gelen ihbarları aynı gün içerisinde yanıtlamaktadır.

Ariston Cihazlarınız Emin Ellerde

Ariston kombi anakart tamiri de yapan kuruluşumuz, meydana gelen arızayı minimum bedeller ile onarmayı hedeflemekte, tamiri mümkün olan kartları tamir etmekte, hemen yenisi ile değiştirme cihetine gitmeyerek tüketicinin bütçesine destek olmaktadır.

Uzman teknik personelini sürekli eğitimlere göndererek güncel bilgiler ile donatılmasını sağlayan kuruluşumuz, cihazınıza gereksiz işlemleri uygulamamaya özen göstermekte, tamirat bedellerini asgaride tutarak, tüketicilerin yanında yer almaktadır.

Orijinal Yedek Parça

Ariston servis, markanın tüm cihazlarını tamir ederken orijinal yedek parça kullanmakta, cihazın verimli çalışmasını sağlamakta, arızanın tekerrür etmesini önlemektedir. Orijinal yedek parça ile onarılan Ariston marka cihazlar, fabrika çıkışı gibi performans sağlamakta, minimum enerji tüketimi ile yüksek randıman vermektedir.

Özel Ariston servisimiz tüm işlemlerini garantili olarak gerçekleştirmektedir.