Ariston Çamaşır Makinası Servisi

ariston-camasir-makinesiAriston çamaşır makinası servis desteği sağlayıcısı firma, markanın tüm çamaşır makinası serilerine montaj, bakım, onarım ve tamirat hizmetleri sunmaktadır. Geniş araç filosu ile İstanbul’ un tüm semtlerine servis hizmetleri götüren kuruluşumuz, düşük fiyat politikası ile diğer Ariston çamaşır makinası servisleri arasında fark yaratarak müşteriler nezdinde kendisine üst sıralarda yer bulmuştur.

Tüm servis uygulamalarında orijinal yedek parça kullanan Ariston çamaşır makinesi servisi, bir sene müddetle parça ve işçilik garantisini de beraberinde sunmakta, tüketicilere de düzenli bakım yaptırmalarını şiddetle tavsiye etmektedir. Markanın tüm aksesuarlarını depolarında bulunduran servisimiz, her türlü yedek parça, aksesuar taleplerinizi de karşılamaktadır.

Geniş araç filosu, eğitimli teknik kadrosu ile istanbul’ un tüm semtlerine hizmet götüren kuruluşumuz, Ariston çamaşır makinelerinin tamir işlemlerini başarıyla gerçekleştirmektedir. Rutin bakım esnasında arızaların erken tespiti mümkün olmakta, düşük maliyetler ile onarım yapılmakta, yüksek meblağlı tamir faturaları bertaraf edilmektedir.

Sizde bu ayrıcalıklı hizmetten faydalanmak için çağrı merkezimizi arayabilir, profesyonel kadromuzdan destek alabilirsiniz.